1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Voice dystrybutorem [audio physic]

Voice dystrybutorem [audio physic]

„20 lat w branży audio to na tyle dużo, że można śmiało powiedzieć iż firma VOICE jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku. Jej bogate portfolio powiększa się właśnie o kolejne marki, wśród których najważniejszą wydaje się niemiecki producent kolumn – firma Audio Physic.
Znana wszystkim audiofilom firma Audio Physic, od zawsze cieszy się wielkim uznaniem w audiofilskim świecie. Jej produkty to przede wszystkim doskonałe oddanie wrażeń przestrzennych: zarówno w konfiguracjach dwu- jak i wielokanałowych. Marka od zawsze dbała równie mocno o aspekty dźwięku jak i wyglądu swoich produktów. Te zazwyczaj smukłe z charakterystycznym logo kolumny, doskonale wyglądają zarówno w reprezentacyjnej części domu jaki i zacisznym pokoju audiofila. Umiejętnie łącząc osiągnięcia techniki i sztuki design zadowolą szeroką grupę odbiorców – nawet tych najbardziej wymagających.
Inżynierowie Audio Physic od ponad 20 lat dążą do dźwiękowego absolutu, nie decydują się na półśrodki i projektują jedne z najlepszych zestawów głośnikowych.

Zestawy Audio Physic są łatwo rozpoznawalne na tle konkurencji. Inżynierowie zdecydowali się na smukłe kształty. Pomagają one unikać dyfrakcji, ponadto zestawy bez trudu budują szeroką i precyzyjną scenę dźwiękową. Brak fal stojących i rezonansów we wnętrzu obudowy rzutują bezpośrednio na doskonałą reprodukcję muzyki. Podczas słuchania zmienia się ona bez trudu w porywający koncert, wzruszające muzyczne przedstawienie lub kameralny występ w małym klubie.

Ceny wyższych modeli często przekraczają 40 tysięcy złotych – kolumny te prezentują oczywiście bardziej wyszukany charakter dźwięku. Modele z środka oferty to propozycja dla wymagających, natomiast zestawy budżetowe to oferta dla miłośników kina domowego i początkujących audofilów. Motto, które towarzyszy produkcji marki Audio Physic nieprzerwanie od 1985 roku brzmi:
„Bez straty najdrobniejszego szczegółu”, doskonale oddaje filozofię firmy z Brilon.

Voice

Pobierz jako PDF