1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. „BITCH I’M MADONNA”

„BITCH I’M MADONNA”

W teledysku w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Jonasa Åkerlunda, obok Madonny wystąpili: Beyoncé, Miley Cyrus, Diplo, Katy Perry, Kanye West oraz inne gwiazdy

Warszawa, 18 czerwca 2015 roku – Najnowszy teledysk Madonny do piosenki „Bitch I’m Madonna” miał premierę w serwisie Tidal. Wideo, będące trzecim teledyskiem z 13. płyty artystki „Rebel Heart”, jest dostępne przez najbliższe 24 godziny na wyłączność dla użytkowników serwisu Tidal pod tym adresem. Po tym czasie teledysk trafi na kanał VEVO Madonny.

Najnowszy klip Madonny powstawał na 17. piętrze hotelu Standard Highline oraz w hotelowych klubach –  Boom Boom Room oraz Le Bain. Razem z artystką w nagraniach wzięły udział takie gwiazdy, jak: Beyoncé, Miley Cyrus, Diplo, Nicki Minaj, Katy Perry, Rita Ora, Chris Rock, Kanye West, projektant mody Alexander Wang oraz synowie Madonny Rocco i David. Wideo wyreżyserował Jonas Åkerlund, z którym Madonna pracowała już w trakcie kręcenia teledysków do: „Ghosttown”, „Music” oraz „Ray of Light”. Stylizacją zajął się Arianne Phillips, który współpracuje z Madonną od wielu lat i był odpowiedzialny za kostiumy w reżyserowanym przez artystkę filmie W.E., a także podczas jej ostatnich pięciu tras koncertowych. Za choreografię odpowiedzialni byli Megan Lawson oraz Kevin Maher, o fryzury dbał Andy LeCompte, a makijażem zajął się Aaron Henrikson. Pełna lista wykorzystanych w teledysku ubrań jest dostępna poniżej.

Królowa Popu rozpocznie swoją długo oczekiwaną trasę Rebel Heart 9 września w Montrealu w Bell Centre. Wszystkie daty koncertów są dostępne tutaj.

Wśród entuzjastycznych recenzji płyty „Rebel Heart” warto przytoczyć tę napisaną przez magazyn „Rolling Stone”: „Album „Rebel Heart” jest długą, namiętną, autoreferencyjną medytacją nad utratą miłości i znalezieniem celu istnienia w trudnych czasach”. Dziennik „LA Times” nową płytę Madonny opisał w następujący sposób: „Rebel Heart, zupełnie jak jego twórczyni, prowadzi przez ból i twardo, ale z gracją, stąpa po ziemi”. Serwis muzyczny Noisey w swojej recenzji pisze: „Madonna nadal przyciąga naszą uwagę, jak żaden inny wykonawca w historii współczesnej muzyki”. Z kolei „New York Daily News” napisał: „Na Rebel Heart znajdziemy jedne z najlepiej skonstruowanych popowych melodii w 32-letniej karierze Madonny”. Album jest dostępny pod tym adresem.

Kreacje wykorzystane przez Madonnę w teledysku „Bitch I’m Madonna”:

Główna linia stylistyczna:
Sukienka w cętki: MOSCHINO
Skórzany żakiet: RABAT UNIVERSE
Czapka: SSUR
Gwizdek: CHANEL
Rękawiczki: MAJESTY BLACK
Biżuteria: LYN BAN
Buty: Giuseppe Zanotti

Pozostałe stylizacje:
Koszulka z niebieskim sitodrukiem na indywidualne zamówienie Madonny / Marilyn t-shirt: FASHIONS TOMTOM
Czapka: ADEEN!
Buty: PRADA
Różowe rękawiczki: Gaspar
Duży srebrny pierścień: CHRIS HABANA
Pierścionki: LYNN BAN
Bransoletka: EDDIE BORGO MAIN LOOK

Pobierz jako PDF