1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Boulder Amplifiers

Boulder Amplifiers

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show swoją polską premierę miały urządzenia amerykańskiej marki Boulder Amplifiers, producenta znanego przede wszystkim z bezkompromisowych przedwzmacniaczy i końcówek mocy. Boulder Amplifiers istnieje od 30 lat i jest jedną z nielicznych marek światowego high-endu, która niezmiennie pozostaje w rękach i pod kierownictwem pierwotnych założycieli.

Filozofia firmy jest prosta… wszystkie urządzenia Boulder stworzono w celu odtwarzania muzyki dokładnie tak, jak była zagrana i nagrana. Urządzenia Boulder są transparentne, dokładne, szybkie, trwałe i wytrzymałe.

Podczas wystawy SoundClub zaprezentował urządzenia z najnowszej serii 2100. Boulder 2110 to szczytowy model przedwzmacniacza liniowego, bezkompromisowa konstrukcja składająca się z czterech niezależnych chassis, urządzenie o którym John Atkinson [Stereophile] powiedział po dokonaniu pomiarów, że jest najlepszym przedwzmacniaczem z jakim miał kiedykolwiek do czynienia.
Boulder 2160 to stereofoniczna końcówka mocy o potężnej posturze i jeszcze potężniejszych możliwościach – 100kg wagi oraz 600W na kanał w klasie A.

Ponadto w ofercie Bouldera znajdują się dwie niższe serie – 800 oraz 1000, w których znajdziemy końcówki mocy, przedwzmacniacze, wzmacniacze zintegrowane oraz źródła cyfrowe. Topowa linia – Boulder 3000 obejmuje jedynie końcówki mocy.

Dystrybucja: SoundClub

Pobierz jako PDF