1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Bowers & Wilkins P5 Wireless

Bowers & Wilkins P5 Wireless

Bowers & Wilkins, brytyjska firma głośnikowa, która z powodzeniem wykorzystała swoją wiedzę, doświadczenie i dźwiękową perfekcję do stworzenia niezwykle cenionych słuchawek P5, teraz prezentuje model P5 Wireless – zaawansowane, bezprzewodowe rozwiązanie, gwarantujące znakomitą wygodę słuchania i najwyższą jakość dźwięku

P5 Wireless są pierwszymi słuchawkami Bluetooth w historii Bowers & Wilkins i oferują całą moc, precyzję i prawdziwy dźwięk hi-fi słynnego modelu P5 Series 2 – te same luksusowe materiały i najwyższą jakość wykonania – ale w połączeniu z zaletami wysokiej jakości bezprzewodowego strumieniowania.

Korzystając z tej samej technologii Bluetooth aptX, która pomogła zapewnić fantastyczny dźwięk głośnikowi przenośnemu Bowers & Wilkins T7, P5 Wireless potrafią odtworzyć najlepszy możliwy dźwięk, jaki urządzenie źródłowe (bez względu na to, czy jest to smarfton, tablet czy komputer) może dostarczyć.

P5 Wireless wyróżniają się łatwością podłączenia do kompatybilnego urządzenia i wyposażone są w intuicyjne sterowanie, które nie tylko pozwala użytkownikowi rozpoczynać i zatrzymywać odtwarzanie muzyki oraz przełączać pomiędzy utworami, lecz także z łatwością odbierać połączenie telefoniczne. Ponadto słuchawki wyposażone są w dwa mikrofony, które pomagają zagwarantować doskonały dźwięk rozmów telefonicznych, dopełniając w ten sposób fantastyczne wrażenia muzyczne, jakie zapewniają P5 Wireless.

Wbudowany akumulator umożliwia P5 Wireless pracę przez niesamowite 17 godzin bez konieczności doładowywania baterii. Do słuchawek dołączony jest przewód USB, który znakomicie ułatwia ładowanie akumulatora z komputera. Jeżeli użytkownik w miejsce odsłuchu bezprzewodowego preferuje połączenie kablowe, w pudełku znajduje się także dodatkowy kabel, umożliwiający fizyczne podłączenie.

Luksusowa skóra i aluminiowe materiały oraz dyskretne, ponadczasowe wzornictwo będą doskonale znane tym, którzy już zaprzyjaźnili się ze słuchawkami P5 Series 2, a dzięki P5 Wireless melomani, którzy oczekują wolności bezprzewodowego odsłuchu, po raz pierwszy mogą cieszyć się najwyższą jakością dźwięku Bowers & Wilkins.

Słuchawki P5 Wireless trafią do sprzedaży już w lipcu br. Poglądowa cena detaliczna tego modelu wyniesie 1799 zł.

Dystrybucja: Audio Klan

Pobierz jako PDF