1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Cabasse Murano Alto

Cabasse Murano Alto

Sercem konstrukcji jest koncentryczny głośnik średnio-wysokotonowy, który używany jest we flagowych La Sphère oraz L’Océan. Głośnik BC13 gwarantuje wierną reprodukcję dźwięku, równowagę tonalną bez zniekształceń oraz głęboką i niezwykle realistyczną scenę dźwiękową. Cały mechanizm głośnika został zamontowany w odlewanym z aluminium koszu dla optymalnej integracji z głośnikami nisko-tonowymi.

Nowy głośnik nisko-tonowy 17ND36 jest specjalnie opracowany dla Murano. W celu zapewnienia jeszcze głębszego i szybszego basu w przypadku tak małego głośnika nasi inżynierowie zminiaturyzowali projekt 55cm woofera La Sphere. Wklęsłe membrany o strukturze plastra miodu zapewniają dużą sztywność i doskonałą amortyzację, która umożliwia duże wychylenia bez deformacji. Cewka o długości 45mm napędzana 4-kilogramowym magnesem pozwala osiągnąć czysty, mocny i kontrolowany bas.

Procedury pomiarowe w komorze pomiarowej Cabasse uwzględniają wyniki na osi głównej ale również w obszarze 360 °. Wynikiem tych prac jest doskonała kontrola sceny muzycznej i energii dźwięku, zgodnie z zasadą Cabasse HDSE (jednorodny rozkład energii sonicznej).

Murano Alto wykonane są w całości we Francji.
Dostępne wykończenia to biały, czarny i mahoniowy lakier fortepianowy.
Cena detaliczna została ustalona na 34990 zł/para.

Dystrybucja: Voice

Pobierz jako PDF