1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Darmowy dostęp do TIDALA dla uzytkownikow WIMPA

Darmowy dostęp do TIDALA dla uzytkownikow WIMPA

Od początku lipca wszyscy użytkownicy, którzy mieli konto w WiMPie, mogą wypróbować za darmo muzyczny serwis streamingowy TIDAL aż przez 3 miesiące. Z kolei użytkownicy, którzy mają w tej chwili aktywne konta w WiMP, nadal mogą korzystać z serwisu TIDAL bez ograniczeń. Testuj TIDAL i ciesz się muzyką bez opłat: https://app.getvero.com/view/819495088/133cb2be6ff3ac7df062f1255bf7a977.
Muzyczny serwis streamingowy oferuje ponad 30 milionów utworów wysokiej jakości (FLAC), 75 tysięcy materiałów wideo w jakości HD oraz pokaźny dostęp do treści związanych z muzyką, przygotowanych przez profesjonalną redakcję muzyczną. Ponadto, TIDAL daje swoim użytkownikom dostęp do biletów na koncerty, gadżetów związanych z artystami i doświadczeń, których fani nie znajdą nigdzie indziej.
Jednak nie tylko użytkownicy WiMPa mogą liczyć na darmowy okres próbny – każdy zainteresowany może testować platformę przez miesiąc. Usługa jest pozbawiona reklam i dostępna pod adresem www.tidal.com, w formie aplikacji do pobrania z iTunes App Store lub Google Play lub aplikacji desktopowej na komputery PC i Mac.
TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji – Premium za 19,99 zł oraz HiFi za 39,99 zł miesięcznie. Obie gwarantują ten sam dostęp do unikalnej zawartości, a konto za 39,99 zł oferuje dźwięk w jakości HiFi, dostarczając do Twoich uszu muzykę w sposób, w jaki artyści i producenci chcieliby, byś ją usłyszał. Bez kompresji plików, w jakości płyt CD. Dodatkowo, TIDAL oferuje plan rodzinny, pozwalający na otrzymanie 50% zniżki na każde dodatkowe konto zarejestrowane przez danego abonenta zarówno w wersji Premium, jak i w opcji HiFi. Główny użytkownik może dodać do czterech dodatkowych kont, co pozwoli rodzinom na jeszcze łatwiejsze korzystanie z serwisu TIDAL w domu oraz na urządzeniach mobilnych.

# # #

O TIDALU
TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 44 krajach z katalogiem ponad 30 milionów piosenek oraz ponad 75 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

Śledź TIDAL na http://facebook.com/tidal oraz http://twitter.com/tidalhifi

Pobierz jako PDF