1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Dynaudio Confidence 60

Dynaudio Confidence 60

Confidence 60, największe kolumny wchodzące w skład bestsellerowej serii Confidence od Dynaudio, wiodącego w swej dziedzinie producenta, wchodzą właśnie do sprzedaży na terenie Polski.
„Twoja gęsia skórka dostanie gęsiej skórki” – pod takim hasłem duńska firma Dynaudio re-klamuje Confidence 60 – kolumny głośnikowe znajdujące się na szczycie wprowadzonej właśnie do sprzedaży super zaawansowanej technologicznie serii Confidence.

Podłogówki te są najbardziej zaawansowanym produktem w historii Dynaudio. Wykorzystują one wszystkie najnowocześniejsze technologie, jakimi dysponuje duńska firma, pokonując kolejne granice w jakości odtwarzanego dźwięku. Model Confidence 60 został wyposażony w tweeter Esotar w wersji 3., z jedwabną membraną o średnicy 28 mm, dwa 15 cm przetworniki średniotonowe oraz dwa imponujące 23 cm woofery NeoTec. Za ich bezbłędne działanie odpowiedzialne jest rozwiązanie DDC Lens, będące rozwinięciem oryginalnego projektu DDC (Dynaudio Directivity Control).
Jakość dźwięku oferowana przez Confidence 60 charakteryzuje się w pierwszej kolejności potęgą. Tego brzmienia nie da się pomylić z niczym innym: jest duże, przestronne i holograficzne, niezwykle dynamiczne i bogate w detale. Jednocześnie nie przytłacza słuchacza; wszystko jest tutaj zaproponowane w przemyślany, wyważony i nade wszystko elegancki sposób. Co istotne, Confidence 60 sprawdzają się przy wszystkich gatunkach muzycznych: nie ma znaczenia czy słuchasz jazzu, czy muzyki dawnej, czy klasycznego rocka – wszystko z tymi kolumnami zabrzmi tak, jak nigdy wcześniej. Największe podłogówki w obecnej ofercie Dynaudio zachęcają do zaangażowanego słuchania, ale bez problemu sprawdzą się też jako źródło niezobowiązującego relaksu. To kolumny, dla których nie ma zadań niemożliwych!
Pomimo swoich znacznych rozmiarów, Confidence 60 zostały zaprojektowane w przemyślany sposób. Model ten zachwyca przede wszystkim swoimi opływowymi kształtami, które nadają mu dynamiczny, energetyczny wygląd. Co ciekawe, największe podłogówki z serii Confidence prezentują się jednocześnie niezwykle wyrafinowanie, elegancko i lekko. Nie narzucają się, nie dominują nad pomieszczeniem, w którym się znajdują, ale dopełniają je w perfekcyjny sposób.

Confidence 60 stanowią szczytowe osiągnięcie w dziedzinie designu kolumn głośnikowych, które jeszcze długo pozostanie niezagrożone.
Kolumny głośnikowe Dynaudio Confidence 60 są już dostępne w sprzedaży w pięciu wer-sjach kolorystycznych: Midnight High Gloss, Smoke High Gloss, Raven Wood High Gloss, Ruby Wood High Gloss oraz Blonde Wood. Każdy egzemplarz jest wykonywany przy za-chowaniu najwyższych możliwych standardów. Cena detaliczna za parę wynosi 169 000 zł

Dystrybucja: Nautilus

Pobierz jako PDF