1. Soundrebels.com
  2. >
  3. Redakcja
  4. >
  5. Jacek Pazio

Jacek Pazio

Witam.
Moja przygoda z dobrej jakości dźwiękiem trwa chyba od zawsze. Były lepsze i gorsze czasy. Lepsze w stanie kawalerskim, gdy nie było kosztów drugiej połówki. Potem „zastój”, a obecnie, właśnie dzięki żonie (o tym za chwilę) złapałem króliczka. Stan pośredni trwał na szczęście krótko. Wspomniana życiowa partnerka wiedząc, że targa mną pasja nie do pokonania, postanowiła w miarę dostępnych środków finansowych szybko doprowadzić mnie do mety. Fajna, nie?

Udział w tworzeniu tego portalu to pochodna pasji zwanej Audiofilią. Dla jednych to choroba, a dla innych sposób na spędzenie wolnego czasu, słuchając muzyki w dobrej jakości. Należę do drugiego obozu. Żyjąc z całkowicie innej profesji stałem się posiadaczem dość drogiego systemu. Trochę to trwało,ale koniec końcem oprócz samego dźwięku, ważnym argumentem była filozofia firmy. Jaka? To proste, sprzedajemy to, co mamy najlepszego bez pozycjonowania ceną. Po jednym, ale maksymalnie dopracowanym elemencie, nie wymieniając oferty co roku. Wiadomo jak to boli na tym pułapie cenowym.

Jakoś tak się złożyło, że w międzyczasie dystrybutor zobaczył we mnie pasjonata z szacunkiem do ludzi i zaproponował mi opiekę jako dealer sprzętu i akcesoriów posiadanej marki. Nie forsuję nachalnego marketingu, tylko raczej pomoc w posłuchaniu całego seta z jednej producenckiej ręki, od elektroniki, przez kolumny, po okablowanie. Dlatego aby uniknąć niedomówień, na forach występuję jako branża. Na szczęście to pasja, którą lubię, a nie sposób na życie. Bo byłoby ciężko.

Wracając do obecnego projektu, wygląda to tak. Dużo słuchania u znajomych z for internetowych, przynależność do Warszawskiego Klubu Audiofila i Melomana (KAIM), częste wyjazdy na prezentacje w kraju i chęć pisania o tym, zrodziły owy pomysł. A, że jest nas „dwóch postrzeleńców” nawzajem się uzupełniających w różnych dziedzinach, postanowiliśmy stworzyć coś innego niż tylko portal zajmujący się testowaniem sprzętu. Jak nam to wychodzi ocenicie sami. Serdecznie zapraszam.

Jacek Pazio

Redaktor

tel.: +48 603921543

Pobierz jako PDF