1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Konstrukcje firmy Pass Labs …

Konstrukcje firmy Pass Labs …

Od wzmacniaczy zintegrowanych, poprzez referencyjne przedwzmacniacze i końcówki mocy dostarczające 1000 W, aż do przedwzmacniaczy gramofonowych – salony ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęły sprzedaż urządzeń firmy Pass Labs. Konstrukcje tego amerykańskiego producenta są jednymi z najlepszych wśród sprzętu klasy high-end i wyróżniają się niezwykle wiernym dźwiękiem oraz rewolucyjnymi rozwiązaniami, m.in. układem SuperSymmetric.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich audiofili ogólnopolska sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła sprzedaż referencyjnych, high-endowych urządzeń firmy Pass Labs. Amerykańskie konstrukcje dostępne są w trzech salonach: w Katowicach (ul. Warszawska 34), w Sopocie (al. Niepodległości 725) oraz w Warszawie (ul. gen. Andersa 12). Dzięki temu nasi rodzimi melomani mogą poznać potencjał drzemiący w urządzeniach Pass Labs i w profesjonalnie przygotowanych salach odsłuchowych przekonają się o walorach brzmieniowych amerykańskich modeli.

W ofercie Top Hi-Fi & Video Design dostępna jest bardzo szeroka gama konstrukcji Pass Labs, m.in. monobloki, stereofoniczne końcówki mocy, przedwzmacniacze, a także wzmacniacze zintegrowane oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający audiofile z łatwością będą mogli zbudować wyszukany i zaawansowany system audio lub kina domowego.

Pass Laboratories, Inc., niemal od samego początku swojej działalności, jest ikoną w świecie  bezkompromisowych urządzeń audio klasy high-end. Firmę założył w 1991 r. Nelson Pass i już pierwsze opracowane przez niego konstrukcje stały się punktem odniesienia dla innych producentów sprzętu audio. Znakiem rozpoznawczym produktów Pass Labs jest opatentowany i stosowany do dziś układ SuperSymmetric, a filarem firmy oprócz założyciela, Nelsona Passa, został również Wayne Colburn, który odpowiada za projektowanie przedwzmacniaczy.

Każde z urządzeń opracowanych przez Nelsona Passa oraz Wayne’a Colburna przenoszą słuchaczy do magicznego świata muzyki, wypełnionego potężnym i jednocześnie niezwykle precyzyjnym basem, bogatą średnicą i niezwykle czystymi wysokimi tonami. Dopełnieniem tego niezwykle naturalnego pejzażu muzycznego jest głęboka i szeroka scena muzyczna, na której z łatwością można lokalizować wykonawców i poszczególne instrumenty muzyczne.

Dystrybucja: Audio Klan

Pobierz jako PDF