1. Soundrebels.com
  2. >
  3. Redakcja
  4. >
  5. Marcin Olszewski

Marcin Olszewski

Doskonale zdaję sobie sprawę, że w tym miejscu powinna znaleźć się autopromocyjna notatka jaki to jestem piękny, młody i przystojny. Musze jednak Państwa rozczarować. Nie jestem, co z resztą widać na załączonym obrazku.

Audiofilią zaraziłem się już nie pamiętam kiedy, ale dopiero na studiach (lata 90-te) rozpocząłem dość intensywnie topić bilety NBP w tym jakże uzależniającym hobby. W tamtych czasach (kurcze, zaczynam pisać jakbym był starszy niż węgiel) miłośników Hi-Fi łączyły grupy usenetowe a większość „salonów audio” zlokalizowana była w piwnicach i suterenach. Ba, nawet branżowe periodyki wyglądały jak drukowane na powielaczach „ziny”. Całe szczęście ostatnie 20 lat wystarczyło, by Hi-Fi wyszło w Polsce z podziemia i powoli, acz systematycznie docierało „na salony”.

SoundRebels jest bytem całkowicie niezależnym. Powołaliśmy je do życia po to, by pokazać, że audiofilizm to zarówno sposób na życie, jak i przejaw tzw. „Kultury Wyższej”. Może i brzmi to patetycznie, ale tak właśnie uważamy.

Marcin Olszewski
Redaktor Naczelny

tel.: +48 601130534

Pobierz jako PDF