1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Telewizor ONE i Subwoofer 300

Telewizor ONE i Subwoofer 300

Loewe One – wyrafinowany design, potężny dźwięk i nieskazitelny streaming – to właśnie One.

Kronach. – Loewe, producent wysokiej jakości, wykonanych w Niemczech systemów domowej rozrywki, z dumą prezentuje telewizor Loewe One wkraczający do niższego segmentu cenowego. Miłośnicy designu mogą teraz kupić telewizor klasy premium w przystępnej cenie. Loewe One oferuje unikalny dźwięk, obraz wysokiej rozdzielczości i wyrafinowany design.
Po raz pierwszy Loewe zaprojektowało bezramkowy ekran z niewidocznym systemem audio (2×20 watów) skierowanym do tyłu, tworzącym trójwymiarowy dźwięk stereo.

Loewe One daje dostęp do tysięcy filmów i seriali dzięki zintegrowanej aplikacji Amazon Video. Miłośnikom muzyki posłuży aplikacja Tidal preinstalowana w telewizorze, dająca dostęp do ponad 40 milionów utworów każdego gatunku. Dodatkowo łatwo jest streamować ulubione piosenki ze smartfona na telewizor. Możliwości połączeń One zapewniają najwyższej jakości odtwarzanie.

Podwójny tuner telewizyjny w Loewe One 55 zapewnia użytkownikom możliwość równoczesnego nagrywania i oglądania telewizji oraz błyskawicznego przełączania pilotem dzięki funkcji Instant Channel Zapping.

Loewe One można zamontować na wiele różnych sposobów – na ścianie, podstawie podłogowej lub meblowej, a dzięki minimalistycznemu designowi i najwyższej klasy materiałom telewizor świetnie dopasowuje się do każdego wnętrza.  

Loewe One będzie dostępny w wersji 40 i 55 cali, już od 4.490 zł. Został zaprojektowany z myślą o klientach zainteresowanych designem, którzy nie chcą iść na kompromisy w zakresie jakości i komfortu użytkowania. Polska była jednym z pierwszych rynków, na który wprowadzono telewizor Loewe One, który obecnie dostępny będzie w całej Europie.

Moc i głębia.
Nowy Subwoofer 300 Loewe łączy elegancki design, kompaktowe wymiary i doskonały bas.

Kronach. – Loewe, producent wysokiej jakości, wykonanych w Niemczech systemów domowej rozrywki, wprowadza nowy Subwoofer 300, kompaktowy i efektywny subwoofer jakości premium. Łączy on prosty, optymalny design z techniczną mocą – zapewniając perfekcję wizualną i akustyczną.
Wyróżniająca się czarna obudowa została wykonana z 18 mm, sprawdzonego pod względem akustyki kompozytu, który w połączeniu z kompaktową konstrukcją nadaje Subwooferowi 300 wyraźny charakter. Góra subwoofera to 6mm warstwa aluminium nie posiadająca widocznych mocowań lub śrub. Wszystkie porty zlokalizowano na spodzie urządzenia zaś ukryte prowadzenie kabli nadaje głośnikowi subtelny wygląd. Zależnie od umieszczenia głośnika (wolnostojący, przy ścianie, w rogu), ustawienia akustyczne mogą być zmieniane. Subwoofer 300 oferuje optymalne opcje w każdej sytuacji.Trzy wbudowane radiatory sprawiają, że głośnik jest prawdziwie potężny. Dwie pasywne membrany i membrana aktywna zapewniają intensywny bas z niewielkiej obudowy. Wyrafinowana koncepcja akustyczna oferuje mocny i skupiony bas zaś moc 300 watów dostarcza wysoką jakość dźwięku. W połączeniu z nowym Loewe One lub innymi modelami telewizor Loewe subwoofer przekształca oglądanie filmów czy słuchanie muzyki w jeszcze potężniejsze i robiące wrażenie doświadczenie.  
Subwoofer 300 dodaje wymiaru basowego, a telewizory Loewe działają jak głośnik centralny. Subwoofer może być z łatwością podłączony do telewizorów Loewe wyposażonych w digital audio link. Aby jeszcze polepszyć doświadczenie audio, wystarczy dodać dwa głośniki, aby stworzyć potężny system 3.1. Inżynierowie audio szczególną uwagę poświecili na harmonijne dopasowanie Subwoofera 300 i głośników Loewe. Ustawienia dźwięku są dopracowane a charakterystyka akustyczna dopracowana do perfekcji.
Dzięki intuicyjnemu menu i automatycznej detekcji urządzenia, system audio można ustawić i skonfigurować łatwo i szybko. Dla tych, dla których niskich tonów nigdy dość przewidziano opcję, w której dwa subwoofery Loewe łączy się, aby zapewnić ekstra ba oraz zbudować potężny system 5.2.

Loewe Subwoofer 300 będzie dostępny od czerwca 2016 w cenie 3790 zł.

Pobierz jako PDF