1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Bowers & Wilkins P7 Wireless

Bowers & Wilkins P7 Wireless

Bowers & Wilkins, ceniony brytyjski producent zestawów głośnikowych, słynący z tworzenia najlepszych na świecie głośników, prezentuje nowe słuchawki P7 Wireless. Zapewniając profesjonalną jakość dźwięku w domu i poza nim, połączoną z wygodą bezprzewodowego przesyłania sygnału, P7 Wireless ustanawiają nowy standard w klasie słuchawek mobilnych

Od strony konstrukcyjnej P7 Wireless bazuje na sukcesie dwóch modeli – oryginalnych P7 i utytułowanych P5 Wireless. Dzięki udoskonaleniom akustycznym, wprowadzonym w przetwornikach słuchawek P7, jakość dźwięku jest rewelacyjna: bas wyróżnia się większą sprężystością, wokale są precyzyjniejsze, a użytkownik może rozkoszować się wspaniałym poczuciem przestrzeni, równowagi i przejrzystości w całym zakresie częstotliwości.

P7 Wireless łączą walory brzmieniowe z bezprzewodową łącznością Bluetooth aptX, dzięki czemu gwarantują bezkonkurencyjne i niczym nie zakłócone doświadczenie audio. W kilka sekund P7 Wireless można sparować z dowolnymi popularnymi urządzeniami obsługującymi Bluetooth, np. smartfonem, tabletem lub komputerem. Po pierwszym sparowaniu, ich obsługa jest tak prosta, jak włączenie zasilania i naciśnięcie przycisku Play.

Sercem P7 Wireless są przetworniki, które zostały precyzyjnie opracowane pod kątem wydobycia najdrobniejszych detali odtwarzanej muzyki. Dzięki temu wymagający użytkownicy nawet w domu i poza nim, np. w trakcie podróży, mogą cieszyć się muzyką w jakości hi-fi, jakiej dotychczas nie mieli okazji doświadczyć. P7 Wireless zapewniają pełne brzmienie muzyki, od najniższych do najwyższych tonów, a wokółuszne poduszki wypełnione ultramiękką pianką z pamięcią kształtu gwarantują komfort nawet podczas długich sesji odsłuchowych.

Odtwarzanie muzyki ułatwia intuicyjne sterowanie, a wbudowany akumulator zapewnia energię na imponujące 17 godzin odsłuchu. Baterię można z łatwością naładować poprzez złącze USB. Atutem P7 Wireless jest także możliwość pracy w tradycyjny, przewodowy sposób – wraz ze słuchawkami dostarczany jest odłączany kabel.

Słuchawki P7 Wireless wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wliczając aluminium i owczą skórę, co dodatkowo podkreśla wytrzymałość konstrukcji i jej luksusowy charakter. Słuchawki można złożyć, co dodatkowo ułatwia ich przewożenie, a wyrafinowane wzornictwo obejmuje także etui ochronne, w którym można bezpiecznie umieścić P7 Wireless, gdy słuchawki nie są używane.
P7 Wireless są perfekcyjnym dopełnieniem sukcesywnie poszerzanej gamy słuchawek Bowers & Wilkins. Dzięki swojej wokółusznej konstrukcji, zwiększającej komfort użytkowania, oraz piankowym kołnierzom izolującym od zewnętrznego hałasu, nowe słuchawki nawiązują do modelu P5 Wireless i podobnie jak one, wykorzystują tę samą wiedzę i doświadczenie w akustycznej doskonałości, jaką tylko Bowers & Wilkins może się poszczycić.

Słuchawki Bowers & Wilkins P7 Wireless już są w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna nowego modelu wynosi 1799 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki 2 x ø40 mm, pełnozakresowe
Pasmo przenoszenia 10 Hz-20 kHz
Impedancja 22 Ω
Zniekształcenia (THD) <0,3% (1 kHz/10 mW)
Czułość 111 dB/V przy 1 kHz
Maksymalna moc wejściowa 50 mW
Wejścia 3,5 mm stereo jack
Bluetooth v4.2, Class 2
Profile Bluetooth AVRCP v1.4
A2DP v1.2
DIP
HFP v1.6
HSP v1.2
GAP
SDAP
Kodeki Bluetooth atpX (standardowe opóźnienie)
AAC
SBC
Akumulator 370 mAh (nominalnie) litowo-polimerowy
Waga 323 g

Pobierz jako PDF