1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Pierwszy salon Top Hi-Fi & Video Design w Zachodniopomorskim

Pierwszy salon Top Hi-Fi & Video Design w Zachodniopomorskim

Sieć Top Hi-Fi & Video Design kontynuując proces nieustannego rozwoju otworzyła kolejny, 12. już salon ze sprzętem audio-video. Najnowszy sklep znajduje się w centrum Szczecina w alei fontann i przekonuje bogatą ofertą, profesjonalną obsługą oraz komfortową salą odsłuchową. To pierwsze miejsce w województwie Zachodniopomorskim, w którym wymagający melomani mogą poznać i przetestować najnowocześniejszy sprzęt opracowany przez legendy ze świata hi-fi i high-end

Sieć Top Hi-Fi & Video Design otworzyła kolejny, 12. już salon specjalistyczny przeznaczony dla miłośników systemów hi-fi, high-end i kina domowego. Po otwarciu salonu w Lublinie i zrewitalizowaniu sklepów we Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach teraz sieć rozpoczęła swoją działalność w Szczecinie. Najnowszy sklep, położony w ścisłym centrum miasta w alei Papieża Jana Pawła II 47/U1, zainaugurował swoją działalność 30 marca br. i z pewnością ułatwi wszystkim melomanom z województwa zachodniopomorskiego dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości dźwięku. Z okazji otwarcia salonu w Szczecinie Top Hi-Fi & Video Design przygotowało 12 superofert oraz wiele innych cenowych niespodzianek, które dostępne są we wszystkich sklepach sieci. Z promocyjną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej http://www.tophifi.pl/Nowy-Salon-Szczecin/

Klasyka i nowoczesność – od zaawansowanego hi-fi do nowych mediów

Szczeciński salon Top Hi-Fi & Video Design przekonuje funkcjonalnymi udogodnieniami i wyznacza nowy poziom jakości obsługi w sklepach z urządzeniami audio-video. W sali wystawienniczej o powierzchni ok. 140 mkw. klienci mogą zapoznać się z bardzo szeroką ofertą sprzętu hi-fi, high-end oraz oczywiście kina domowego i nowych mediów. Wnętrze łączące nowoczesność i klasykę przykuwa uwagę swoją biało-czarną stylistyką, którą ożywiają jasnobrązowe meble. Na klientów czekają liczne urządzenia z niemal każdej kategorii cenowej i produktowej – od podstawkowych i wolnostojących kolumn głośnikowych, przez wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do akcesoriów pozwalających stworzyć w pełni kompletny zestaw muzyczny.
W centralnej części salonu znalazły się wydzielone stoiska, na których prezentowane są m.in. gramofony oraz urządzenia z kategorii nowych mediów. Wyróżnikiem salonu w Szczecinie jest także indywidualny stand przeznaczony dla urządzeń z rodziny Bluesound – rewolucyjnego systemu strefowego. Ponadto szczeciński salon jest pierwszym punktem sieci Top Hi-Fi & Video Design ze specjalnym miejscem przeznaczonym do prezentacji i testowania słuchawek. Dzięki temu wymagający klienci będą mogli z łatwością porównać między sobą oferowane w sieci THF & VD konstrukcje.

Profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa

Salon Top Hi-Fi & Video Design to również miejsce, w którym znajduje się profesjonalnie przygotowana i akustycznie dopracowana sala odsłuchowa. To właśnie tutaj wszyscy zainteresowani mogą poznać walory brzmieniowe i funkcjonalne wybranych przez siebie systemów audio oraz AV i porównywać pomiędzy sobą urządzenia zestawione w różnych konfiguracjach. Dodatkowo w specjalnym pomieszczeniu prezentowane są uchwyty do telewizorów, co ułatwia dokonanie optymalnego wyboru.
Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w sobotę od 10 do 14. Zainteresowani mogą skontaktować się z pracownikami sklepu pod adresem szczecin@tophifi.pl oraz telefonicznie: 91 422 70 03.

Pobierz jako PDF