1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Prezentacja niesamowitego systemu STEREO T+A serii HV

Prezentacja niesamowitego systemu STEREO T+A serii HV

Dystrybutor uznanej niemieckiej fabryki T+A elektroakustik zaprasza Państwa na pokazy ekstremalnie high-end’owego systemu serii HV, którego premiera miała na początku tego roku na wystawie w Las Vegas. Od pierwszych chwili po ukazaniu się oczom (i uszom) sprzęt zyskał wielkie uznanie odbiorców, sprzedaż zaskoczyła samego właściciela w dużym stopniu, a dowodem tego jest fakt, że zestaw pokazywany w Monachium na początku maja nie wrócił już do fabryki tylko do szczęśliwego nowego właściciela w pewnej bawarskiej miejscowości.

Zestaw składa się z odtwarzacza MP3000HV (nagroda EISA 2013/2104), przedwzmacniacza P3000HV, dwóch wzmacniaczy A3000HV w trybie mono – po 500 W na kanał, wspomaganych dwoma dedykowanymi zasilaczami PS3000HV.

Zmierzone wartości, specyfikacja i moc generowana przez to urządzenie stanowią granicę tego, co jest fizycznie możliwe. Komponenty i materiały stosowane są z najwyższej klasy jakości, bez kompromisów. System wyznacza nowe standardy, które nie mają sobie równych w nawet znacznie droższych urządzeniach.

Zaplanowany został cykl prezentacji w czterech miejscach w Polsce gdzie odbywały będą się nie tylko same odsłuchy ale również spotkania z przedstawicielem firmy i dystrybutora, można będzie dowiedzieć się o między innymi filozofi T+A przy projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów.

Dodatkowo prezentowane będą zestawy głośnikowe również z najwyższej półki, seria CWT.

Zapraszamy Państwa do salonów:

23 czerwiec – 28 czerwiec:  HI-TON Home of Perfection; Warszawa; Pańska 75 
30 czerwiec – 5 lipiec: AudioStyl; Katowice; al. Roździeńskiego 91
7 lipiec – 12 lipiec: Hi End Corner; Poznań; Szewska 18 a
14 lipiec – 19 lipiec: ALBATROS; Gdynia; Wójta Radtkego 29/35

    
        
           
       

Pobierz jako PDF