1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Słuchawki FREESTYLE™ i SOUNDTRUE™

Słuchawki FREESTYLE™ i SOUNDTRUE™

Warszawa, 4 kwietnia 2014 r. — Firma Bose wprowadza na rynek trzy modele słuchawek, które łączą legendarną jakość Bose z nowym stylem marki. Słuchawki douszne FreeStyle™, słuchawki nauszne SoundTrue™ i słuchawki wokółuszne SoundTrue™ zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu tego, co najlepsze: głębokiego i czystego dźwięku, wyjątkowej wygody i wytrzymałości, a teraz również większej liczby wzorów i kolorów.

Słuchawki douszne FreeStyle™ oraz słuchawki nauszne i wokółuszne SoundTrue™ wyposażone zostały w strukturę akustyczną Bose® TriPort® zastosowaną w poprzednich modelach, która zapewnia głębokie basy, czysto brzmiące wysokie tony oraz płynne, wierne odtwarzanie wokalu i instrumentów. Technologia TriPort® eliminuje potrzebę sztucznego wzmacniania basów, dzięki temu muzyka — każdego rodzaju — brzmi tak, jak powinna: naturalnie, realistycznie i zgodnie z nagraniem.

Przez ponad 30 lat prowadziliśmy badania związane ze słuchawkami, podczas których przyświecał nam jeden cel: oferowanie klientom większego komfortu użytkowania” — powiedział Sean Garrett, vice president Bose Noise Reduction Technology Group. „Obecnie uznana marka Bose zyskała nowe oblicze, co stanowi kolejny rozdział w historii słuchawek Bose. Przykładamy równie wielką wagę do kolorów, dopasowania i wykończenia, jak wcześniej do technologii audio, tak aby słuchawki SoundTrue i słuchawki FreeStyle były dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wystarczy je założyć i wybrać playlistę, by przekonać się o tym osobiście”.

Słuchawki FreeStyle™ i słuchawki SoundTrue™ są wyposażone w kablowy pilot i mikrofon, który jest kompatybilny z większością modeli iPhone®, iPad® i iPod®, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk oraz z łatwością przełączać się pomiędzy rozmowami a odtwarzaniem muzyki i innych treści dostępnych na urządzeniu mobilnym. W zestawie znajduje się również dopasowany kolorystycznie futerał zapewniający dodatkową ochronę słuchawek podczas podróży.

Słuchawki FreeStyle™
Słuchawki douszne FreeStyle™ są dostępne w kolorach: indygo i lodowy błękit. Słuchawki zostały wyposażone w zastrzeżone końcówki Bose® StayHear® w trzech rozmiarach. Silikonowa końcówka zapewnia trwały kontakt z małżowiną uszną, dopasowując się do jej kształtu co zapewnia stabilność i komfort. Porty akustyczne są pokryte hydrofobową tkaniną, która nie dopuszcza wilgoci, a kable zaprojektowano pod kątem wysokiej wytrzymałości.

Słuchawki SoundTrue™
Firma Bose oferuje słuchawki nauszne i wokółuszne SoundTrue™ w kolorze czarnym, białym i miętowym oraz w wariantach dwukolorowych: fioletowo-miętowym (wyłącznie słuchawki nauszne) oraz czarno-miętowym (wyłącznie słuchawki wokółuszne). Zostały one wyposażone we wzmocniony pałąk nagłowny, wyłożony miękką poduszką oraz dopasowane kolorystycznie piankowe muszle słuchawkowe, co zapewnia komfort noszenia. Słuchawki wokółuszne SoundTrue™ składają się na płasko, słuchawki nauszne SoundTrue™ również posiadają możliwość złożenia, co ułatwia ich transport. Słuchawki są lekkie i zaprojektowane pod kątem wysokiej odporności na trudy codziennego użytkowania.

Ceny i dostępność
Słuchawki douszne Bose® FreeStyle™ będą dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 549 PLN; słuchawki nauszne Bose® SoundTrue™ będą dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 759 PLN; a słuchawki wokółuszne Bose® SoundTrue™ będą dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 759 PLN. Słuchawki będą dostępne od 8 maja 2014r. w sklepach Bose i u autoryzowanych dealerów Bose. Będzie można je również kupić na stronie Bose.pl lub dzwoniąc pod nr telefonu (48)22 853 0031.

Pobierz jako PDF