1. Soundrebels.com
  2. >
  3. News
  4. >
  5. Vermöuth Audio Reference

Vermöuth Audio Reference

Seria Reference bez wątpliwości jest nie tylko naszym szczytowym osiągnięciem, lecz i na nowo definiuje naszą obecność w branży audiofilskiej. Aktualnie ta prestiżowa linia obejmuje interkonekty w wersjach RCA, XLR, oraz przewód zasilający. Tego lata, do naszej królewskiej rodziny, wprowadzimy również kable głośnikowe, z możliwością dywersyfikacji w dającej się przewidzieć przyszłości.

Nowa linia jest zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy, zarówno sukcesów, jak i porażek jakie odnieśliśmy przez ostatnie 9 lat. Jest zbiorem doświadczeń i wiedzy, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć tak przełomowe przewody, które uważamy za wyjątkowe i unikalne w skali światowej.

Seria Reference bez cienia wątpliwości sama się obroni, jednak już teraz damy wam małą próbkę tego, jak może zagrać w waszym systemie.

Zrodzona z obsesji na punkcie muzykalności i realizmu reprodukcji muzyki, nasza seria Reference nie robi nic innego, jak tylko przekazuje to, co tak naprawdę zostało zarejestrowane podczas nagrania bez dodawania czegokolwiek od siebie do dźwięku.

Choć zdajemy sobie sprawę, iż doskonałość nie istnieje, to usilnie do owej doskonałości dążymy! Usłyszymy zatem krystalicznie czyste i zawieszone w realistycznej przestrzeni najwyższe tony, oraz soczystą i świetnie wypełnioną średnicę z wyraźnie zaznaczoną gradacją planów. Niezwykle trudno jest znaleźć analogiczne do tego bogactwa wręcz organicznej muzykalności porównanie, choć najbliższym wydaje się być widok 9 wykwintnych posiłków zaprezentowanych na jednym stole. Podziwiając i delektując się nimi jesteśmy w stanie docenić ich piękno i doświadczyć ich wyrafinowania za jednym podejściem!

Najniższe częstotliwości cechuje rzadko spotykana idealna równowaga pomiędzy atakiem i kontrolą. Jest to bowiem jeden z najlepszych sposobów na zachowanie wzorcowej równowagi tonalnej a nasza seria Reference swą nazwę uzyskała właśnie ze względu na posiadane walory brzmieniowe.

To wszystko, co możemy powiedzieć o naszych przewodach, choć i tak nic nie zastąpi osobistych doświadczeń.

Reasumując, przewody Vermöuth Audio Reference pozwalają nam ponownie zakochać się w muzyce i tak, tym razem jest to jak miłość od drugiego spojrzenia.

Vermöuth Audio

Pobierz jako PDF